Firmy w czasach automatyzacji

Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa? Masz pomysł na biznes? Marzy Ci się otworzenie własnej firmy? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi tak, musisz zdawać sobie sprawę z tego, jak wielką rolę w dzisiejszych czasach odgrywają komputery. Każda dobrze funkcjonująca firma automatyzuje swoją pracę, aby w ten sposób zaoszczędzić pieniądze i czas, a w konsekwencji, zamiast wykonywania monotonnych czynności, może skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów, promowaniu produktów i usług lub też pielęgnowaniu kontaktów z partnerami. Jednak, aby zyskać pełnię możliwości automatyzacji, zwyczajne oprogramowanie komputerowe nie wystarczy, dlatego firma Thinq zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Wejdź i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy: www.thinq.pl/Oprogramowanie.

Dlaczego warto korzystać z oprogramowania na zamówienie

Niektórym może wydawać się, że to zbędny dodatek. W końcu rynek obfituje w liczne gotowe rozwiązania. Te jednak projektowane są pod typowe i najbardziej popularne scenariusze biznesowe, nie są zaś dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i nie mogą wypełniać zadań specyficznych dla branży, w której działa firma. Jeśli więc posiadasz oryginalny pomysł lub chcesz rozwijać swoją działalność o niebanalne obszary albo też dążysz do jak najbardziej efektywnej automatyzacji, nasze usługi są dla Ciebie stworzone. 

Czym jest oprogramowanie dedykowane?

Oprogramowanie dedykowane, czyli oprogramowanie na zamówienie jest projektowane od podstaw z uwzględnieniem wszelkich, nawet najbardziej nietypowych wymagań klienta. Rozszerzamy je o nietypowe funkcje i rozbudowujemy zgodnie z potrzebami firmy. Zarządzamy całym cyklem produkcji, poczynając od projektu, poprzez wykonanie oraz automatyzację, aż po dokumentację i wdrożenie produkcyjne. Nasze oprogramowania działają w środowisku Windows i wykorzystują technologię Microsoft, dzięki czemu są proste i intuicyjne w obsłudze. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, wypełnij formularz lub napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę projektu w oparciu o nasze założenia, doświadczenie i wiedzę.